Revize elektro, revize elektroinstalací, hromosvodů, elektrospotřebičů, strojů ...


Aktuality o elektrické energii, její výrobě, spotřebě a revizích

 


Z jakého důvodu může dodavatel odpojit elektřinu

V praxi se můžete s odpojením setkat v následujících případech: po přestěhování do nového bytu, kde byla elektřina odpojena, po neuhrazení faktury nebo následkem havárie.

Více v článku …

Fotovoltaika 2012 – výroba elektřiny solárními panely dostupná nejen pro velké solární elektrárny

Expanze farem solárních panelů v uplynulých letech může vyvolat dojem, že fotovoltaika je dnes především o technologiích pro velké solární elektrárny. není tomu tak – moderní technologie dokážou nabídnout řešení výroby elektřiny pomocí fotovoltaiky i drobným uživatelům a domácnostem.

Více v článku …Kalkulačka elektřiny – najděte si svého dodavatele elektrické energie

Lidé by se měli zajímat o to, kolik stojí elektrická energie a kolik za ní platí, zvlášť když na této položce lze výrazně ušetřit, alespoň v případě volby vhodného dodavatele elektřiny. Jak na to? S tím vám pomůže kalkulačka elektřiny.

Více v článku …Revize elektrorozvaděčů nenaruší chod Vaší firmy

Firmy s velkými elektrorozvaděči občas mají problém s objednáním revize elektrorozvaděčů, rozvodových skříní a elektrorozvoden. Tato situace nevzniká proto, že by společnosti chtěly záměrně tuto revizi oddálit, ale spíše proto, že nechtějí omezit provoz společnosti. Každá firma musí v dnešní době pracovat naplno a nemůže si dovolit téměř žádná zdržení. Ovšem moderní revize elektrorozvoden už pro chod budovy žádné zdržení nepředstavují.

Více v článku …

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz